Nasze menu pachnie prawdziwą Italią, a Szef Kuchni wraz z zespołem doświadczonych kucharzy proponuje całą gamę smaków oryginalnej i wykwintnej kuchni – od pasty, poprzez owoce morza, po neapolitańską pizzę, czego doskonałym akompaniamentem będzie wino ze słonecznych wzgórz Toskanii.

Niezwykła troska o jakość serwowanych potraw i profesjonalna obsługa zmienia wizytę w „Fat Angelo‘s” w niezapomniane przeżycie.

Ciepły klimat wnętrz, staranna dbałość o detale oddają urodę Italii, a niepowtarzalna, magiczna atmosfera sprawiają, że odwiedzający nas goście z różnych zakątków świata czują się u nas wyjątkowo.

Restauracja „Fat Angelo‘s” otwarta została 1 lipca 2005r. w ścisłym centrum Łeby. W swoich progach przyjmiemy 70 gości oraz ponad 40 w ogródku letnim, którego od zgiełku letniego kurortu oddzielają pergole z pnączami winogron.

Zapraszamy serdecznie

Menu

Kontakt

Restauracja „Fat Angelo’s”
Ul. Wojska Polskiego 19
84-360 Łeba
Tel. +48 509 665 288

Do zobaczenia!


Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu Twojemi wymaganiu. Pyszne jedzenie, świetna atmosfera i niepowtarzalne miejsca uczynią Twój pobyt wspaniałym. My natomiast będziemy bogatsi o kolejnego, zadowolego klienta!

Florian Ruszewski